Forside | Om oss | Kontakt oss
ÅLESUND
FORSIDE
KONTAKT
BLI MEDLEM
MEDLEMSBLADET
TEMAMØTER og ÅRSMØTER
MEDLEMSTURER
STUDIEGRUPPENE + MØTEPLAN
VELFERDSTEKNOLOGI
SENIORBOLIGKLUBB ÅLESUND
OM OSS
Søk i puiaa.no:
Skriv ut siden
Sidekart
GRUPPEKONTAKTER
Gruppekontakter for høstsemesteret 2020
(Klikk på PDF-fila under denne teksten for å laste ned eller se i full størrelse.)
Gruppekontakter vårsemester 2020.pdf (116 kb)

Senioruniversitetets Tillitsvalgte 2020
Leder Helene Birkeland, Klokkersundvn. 11, 6015 Ålesund, tlf. 909 21 130, helbirke@online.no
Styremedlem (nestleder) Herbert Gartz, Larsgårdsalleen 48, 6009 Ålesund, tlf 900 48 885, herbert@gartz.no
Styremedlem Reidun Falklev Breivik (kasserer) Urabakken 7, 6017 Ålesund, tlf. 995 42 165, rfalklev@mimer.no
Styremedlem Guri Bjørlo (sekretær), Høgvollvegen 24, 6018 Ålesund, tlf. 482 77 328, g-margr@online.no
Styremedlem (studiekoordinator) Noralv Breivik, Urabakken 7, 6017 Ålesund, tlf 414 40 438, noralv.breivik@mimer.no
Varamedlem Anne Dyb Liaan, Store-Nørve 3 E, 6009 Ålesund, 908 54 086, anne.dyb.liaaen@icloud.com
Varamedlem Sjur Brande, PB 4019 Moa, 6048 Ålesund, tlf 922 03 697, sjur.brande@live.no

Redaksjonskomiteen består av:
Herbert Gartz, tlf.900 48 885, herbert@gartz.no;
Sjur Brande, tlf 922 036 97, sjur.brande@live.no;
Helene Birkeland, tlf. 909 21 130, helbirke@online.no

Kontakt til studiegruppene (2020)
Bridge Reidun Breivik 99542165 rfalklev@mimer.no
Byen vår Lars Johan Huse 91336746 larsjohanhuse@gmail.com
Datagruppe A Marit Veiberg Eide 99476820 maritvei@gmail.com
Datagruppe B Åshild Fallgren 70121046 ashild.fallgren@gmail.com
Datagruppe C Ole Andreas Devold 92499188 oasty@online.no
Datagruppe D Per-Arne Vidnes 90722492 pavidnes@frisurf.no
Digital foto Solveig L. Gartz 99451076 solgartz@hotmail.no
Engelsk litteratur Åshild Longva 81785759 glong@mimer.no
Kino, Moa Hilde Bjørlo 97709337 hbjorlo@online.no
Koordinator Noralv Breivik 41440438 noralv.breivik@mimer.no
Kunst Mari Johansen Huse 95932626 mjhuse@online.no
Kunstmaling Asbjørn Kjell Lade 70155004 alade@online.no
Litteratur 1 Guri Bjørlo 48277328 g-margr@online.no
Litteratur 2 Gunnhild Humblen 41208666 gunhild.humblen@gmail.com
Litteratur 3 Liv Ingebrigtsen 91557760 liv.barbro.ingebrigtsen@stayon.no
Natur og kultur Sølvi Furnes 99639439 sfurnes@mimer.no
Quo Vadis Alfhild Hagen 45436677 alf13hag@online.no
Samfunnsgruppa Karl Johan Skårbrevik 92266295 kar-skaa@online.no
Spansk 1 Aashild Nordhus 97177510 aanordhu@online.no
Spansk 2 Marit Kalvø 47376148 marit.kalvo@gmail.com
Gruppekontakter vårsemester 2020 ny.jpg (1.18 mb)

JEG ØNSKER Å BLI MEDLEM
Ønsker du å bli medlem? Klikk på linken under for å gå til skjema for innmelding

KLIKK HER FOR Å GÅ TIL BLI MEDLEM SKJEMA.


Innholdet på websidene er beskyttet i henhold til Lov om opphavsrett til åndsverk (Åndsverksloven)
digikom web - en smart løsning fra digikom as